Artikelcode (SKU): 681783 SKU leverancier: SM0WSF001075102E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681783
EAN 5902134706894
SKU leverancier SM0WSF001075102E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 102 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 7,5 MM