Artikelcode (SKU): 169740 SKU leverancier: SM0WSF0010751123
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169740
EAN 5902134709031
SKU leverancier SM0WSF0010751123
Merk PGB FASTENERS
Lengte 112 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM