Artikelcode (SKU): 681784 SKU leverancier: SM0WSF001075112E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681784
EAN 5902134706917
SKU leverancier SM0WSF001075112E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 112 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 7,5 MM