Artikelcode (SKU): 681785 SKU leverancier: SM0WSF0010751223
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681785
EAN 5902134709048
SKU leverancier SM0WSF0010751223
Merk PGB FASTENERS
Lengte 122 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM