Artikelcode (SKU): 681786 SKU leverancier: SM0WSF001075122E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681786
EAN 5902134706924
SKU leverancier SM0WSF001075122E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 122 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 7,5 MM