Artikelcode (SKU): 169741 SKU leverancier: SM0WSF0010751323
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169741
EAN 5902134709055
SKU leverancier SM0WSF0010751323
Merk PGB FASTENERS
Lengte 132 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM