Artikelcode (SKU): 681787 SKU leverancier: SM0WSF001075132E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681787
EAN 5902134706900
SKU leverancier SM0WSF001075132E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 132 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 7,5 MM