Artikelcode (SKU): 681788 SKU leverancier: SM0WSF0010751423
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681788
EAN 5902134709062
SKU leverancier SM0WSF0010751423
Merk PGB FASTENERS
Lengte 142 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM