Artikelcode (SKU): 169742 SKU leverancier: SM0WSF0010751523
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169742
EAN 5902134709079
SKU leverancier SM0WSF0010751523
Merk PGB FASTENERS
Lengte 152 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM