Artikelcode (SKU): 681789 SKU leverancier: SM0WSF001075152E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681789
EAN 5902134707679
SKU leverancier SM0WSF001075152E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 152 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 7,5 MM