Artikelcode (SKU): 681790 SKU leverancier: SM0WSF0010751623
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681790
EAN 5902134709086
SKU leverancier SM0WSF0010751623
Merk PGB FASTENERS
Lengte 162 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM