Artikelcode (SKU): 169743 SKU leverancier: SM0WSF0010751823
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169743
EAN 5902134709093
SKU leverancier SM0WSF0010751823
Merk PGB FASTENERS
Lengte 182 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM