Artikelcode (SKU): 681791 SKU leverancier: SM0WSF001075182E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681791
EAN 5902134707686
SKU leverancier SM0WSF001075182E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 182 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 7,5 MM