Artikelcode (SKU): 169744 SKU leverancier: SM0WSF0010752023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169744
EAN 5902134709109
SKU leverancier SM0WSF0010752023
Merk PGB FASTENERS
Lengte 202 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM