Artikelcode (SKU): 681792 SKU leverancier: SM0WSF0010752123
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681792
EAN 5902134709116
SKU leverancier SM0WSF0010752123
Merk PGB FASTENERS
Lengte 212 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM