Artikelcode (SKU): 681793 SKU leverancier: SM0WSF0010752523
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681793
EAN 5902134201306
SKU leverancier SM0WSF0010752523
Merk PGB FASTENERS
Lengte 252 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM