Artikelcode (SKU): 681794 SKU leverancier: SM0WSF0010753023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681794
EAN 5902134201313
SKU leverancier SM0WSF0010753023
Merk PGB FASTENERS
Lengte 302 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 7,5 MM