Artikelcode (SKU): 680177 SKU leverancier: PFWVZG002005001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680177
EAN 5410439212939
SKU leverancier PFWVZG002005001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving Pz 2 "
Diameter 5 MM