Artikelcode (SKU): 680182 SKU leverancier: PFWVZG002006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680182
EAN 5410439212984
SKU leverancier PFWVZG002006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM