Artikelcode (SKU): 680183 SKU leverancier: PFWVZG002006001103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680183
EAN 5410439212991
SKU leverancier PFWVZG002006001103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 110 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM