Artikelcode (SKU): 680184 SKU leverancier: PFWVZG002006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680184
EAN 5410439213004
SKU leverancier PFWVZG002006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM