Artikelcode (SKU): 680185 SKU leverancier: PFWVZG002006001303
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680185
EAN 5410439213035
SKU leverancier PFWVZG002006001303
Merk PGB FASTENERS
Lengte 130 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM