Artikelcode (SKU): 680186 SKU leverancier: PFWVZG002006001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680186
EAN 5410439213042
SKU leverancier PFWVZG002006001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM