Artikelcode (SKU): 680187 SKU leverancier: PFWVZG002006001503
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680187
EAN 5410439213059
SKU leverancier PFWVZG002006001503
Merk PGB FASTENERS
Lengte 150 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM