Artikelcode (SKU): 680188 SKU leverancier: PFWVZG002006001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680188
EAN 5410439213066
SKU leverancier PFWVZG002006001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM