Artikelcode (SKU): 680189 SKU leverancier: PFWVZG002006001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680189
EAN 5410439213073
SKU leverancier PFWVZG002006001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM