Artikelcode (SKU): 680190 SKU leverancier: PFWVZG002006002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680190
EAN 5410439213080
SKU leverancier PFWVZG002006002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving Pz 3 "
Diameter 6 MM