Artikelcode (SKU): 130381 SKU leverancier: PFWVTG002006001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130381
EAN 5410439202435
SKU leverancier PFWVTG002006001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM