Artikelcode (SKU): 161961 SKU leverancier: PFWVTG002005001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 161961
EAN 5410439202381
SKU leverancier PFWVTG002005001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM