Artikelcode (SKU): 161962 SKU leverancier: PFWVTG002006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 161962
EAN 5410439176668
SKU leverancier PFWVTG002006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM