Artikelcode (SKU): 680068 SKU leverancier: PFWVTG002006001103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680068
EAN 5410439202404
SKU leverancier PFWVTG002006001103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 110 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM