Artikelcode (SKU): 680069 SKU leverancier: PFWVTG002006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680069
EAN 5410439176675
SKU leverancier PFWVTG002006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM