Artikelcode (SKU): 680070 SKU leverancier: PFWVTG002006001303
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680070
EAN 5410439202411
SKU leverancier PFWVTG002006001303
Merk PGB FASTENERS
Lengte 130 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM