Artikelcode (SKU): 130379 SKU leverancier: PFWVTG002006001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130379
EAN 5410439176682
SKU leverancier PFWVTG002006001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM