Artikelcode (SKU): 680071 SKU leverancier: PFWVTG002006001503
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680071
EAN 5410439181563
SKU leverancier PFWVTG002006001503
Merk PGB FASTENERS
Lengte 150 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM