Artikelcode (SKU): 130380 SKU leverancier: PFWVTG002006001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130380
EAN 5410439202428
SKU leverancier PFWVTG002006001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM