Artikelcode (SKU): 130382 SKU leverancier: PFWVTG002006002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130382
EAN 5410439202442
SKU leverancier PFWVTG002006002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM