Artikelcode (SKU): 169563 SKU leverancier: PFWVTGA00005001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169563
EAN 5410439363877
SKU leverancier PFWVTGA00005001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM