Artikelcode (SKU): 680074 SKU leverancier: PFWVTGA00006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680074
EAN 5410439065450
SKU leverancier PFWVTGA00006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Karton verpakking stuks
Diameter 6 MM