Artikelcode (SKU): 680075 SKU leverancier: PFWVTGA00006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 680075
EAN 5410439016742
SKU leverancier PFWVTGA00006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 30 "
Verpakking Karton verpakking stuks
Diameter 6 MM