Artikelcode (SKU): 682072 SKU leverancier: HAEVTG001005001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682072
EAN 5410439472579
SKU leverancier HAEVTG001005001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM