Artikelcode (SKU): 682073 SKU leverancier: HAEVTG001005001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682073
EAN 5410439472586
SKU leverancier HAEVTG001005001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM