Artikelcode (SKU): 682078 SKU leverancier: HAEVTG001006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682078
EAN 5410439472630
SKU leverancier HAEVTG001006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM