Artikelcode (SKU): 682079 SKU leverancier: HAEVTG001006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682079
EAN 5410439472647
SKU leverancier HAEVTG001006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM