Artikelcode (SKU): 682080 SKU leverancier: HAEVTG001006001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682080
EAN 5410439472654
SKU leverancier HAEVTG001006001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM