Artikelcode (SKU): 682081 SKU leverancier: HAEVTG001006001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682081
EAN 5410439472661
SKU leverancier HAEVTG001006001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM