Artikelcode (SKU): 682082 SKU leverancier: HAEVTG001006001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682082
EAN 5410439472678
SKU leverancier HAEVTG001006001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM