Artikelcode (SKU): 682083 SKU leverancier: HAEVTG001006002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682083
EAN 5410439472685
SKU leverancier HAEVTG001006002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM