Artikelcode (SKU): 682084 SKU leverancier: HAEVTG001006002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682084
EAN 5410439472708
SKU leverancier HAEVTG001006002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM