Artikelcode (SKU): 682085 SKU leverancier: HAEVTG001006002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682085
EAN 5410439472722
SKU leverancier HAEVTG001006002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM